سقف کشسان ساتین
11
ژانویه

سقف کشسان ساتین

سقف کشسان ساتین

سقف کشسان ساتین مانند سقف کششی ترنس است اما کمی شفافیت کمتری دارد در واقع مات به نظر میرسد. همچنین قیمت سقف کشسان ساتین هم تا اندازه‌ای همانند ترنس است. این مدل سقف قابلیت چاپ طرح‌های مختلف را نیز دارد و شما میتوانید طرح، نقش و تصویر دلخواه خودتان را به راحتی روی این مدل سقف کششی اجرا کنید.

اگر شما علاقمند به هماهنگی طرح سقف با دکوراسیون منزل خود هستید این مدل گزینه خوبی محسوب میشود.

سقف کشسانی ساتن هر دو خاصیت مات بودن سقف کشسان و قابل چاپ بودن سقف کشسان چاپی را در خود جای داده است و یک درخشندگی صدفی مات را به فضای مورد نظر اعمال میکند.

سقف‌های کششی ساتین بر اساس میزان نورگذری (یا همان ضخامت پارچه) و طول کار با هم متفاوت هستند. هر چقدر ضخامت پارچه بیشتر باشد میزان عبور نور کمتر خواهد بود.

سقف کششی ساتن قابل چاپ توسط دستگاه یووی است و رفلکس متوسطی را دارد که با استفاده از طرح های مختلف می توان در دکوراتیو تحول چشمگیری ایجاد کرد.

سقف کشسان ساتین سه بعدی

شما میتوانید با انتخاب طرح‌های سه بعدی بر روی سقف کشسانی ساتین یک سقف سه بعدی نیمه شفاف تولید کنید. اغلب افراد برای دکوراتیو فضاهایی مانند مغازه، لابی، هتل و … از این مدل استفاده میکنند.

جالب است بدانید سقف کشسانی ساتن سه بعدی قابلیت کششی سطحی تا 5% از طول در صدمتر مربع را دارد.

نصب سقف کشسانی ساتین

اجرا و نصب سقف کشسان ساتین در دکوراسیون سایروس به صورت حرفه‌ای و منحصر به فرد انجام میشود. مراحل کار در اجرا و نصب سقف کشسانی سایروس به این صورت است که در ابتدا کارشناسان با توجه به فضای مورد نظر، میزان نوردهی محیط و طرح انتخابی به صورت رایگان به مشتریان عزیز مشاوره میدهند. بعد از آن مراحل تولید و چاپ طرح انجام میشود که در کوتاه‌ترین زمان ممکن این اتفاق می‌افتد. در مرحله آخر انتخاب روشنایی موردنظر و طراحی آن و نصب سقف کشسان است.

سقف کشسان ساتینقیمت سقف کششی ساتین

قیمت‌های تعریف شده مربوط به دی ماه سال 1398 است و با در نظر گرفتن هزینه نصب و متریال در محل میباشد، همچنین قیمت نورپردازی به صورت جداگانه محاسبه میگردد که به علت نوسانات بازار متغیر است علاوه بر این برای برآورد دقیق قیمت بازرسی از محل و میزان فضای مورد نظر و … دخیل هستند.

به صورت نرمال قیمت هر متر مربع سقف کشسان 160 تا 240 هزارتومان میباشد.  

اگر شما هم تصمیم گرفتید که این مدل سقف‌ها یا دیوارپوش ها را برای دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید برای دریافت مشاوره رایگان و برآورد دقیق‌تر قیمت سقف کشسان با ما همین حالا تماس بگیرید.