خدمات اجرا و نصب کابینت آشپزخانه

نصب کابینت آشپزخانه 

اجرا و نصب کابینت آشپزخانه بر اساس یک طراحی دقیق، که  همه جوانب را در نظر بگیرید از جمله بررسی  میزان فضا، وسایل موردنیاز،هماهنگی بین وسایل آشپزخانه با دکوراتیو موردنظر، سلیقه مشتری و نهایتاً بررسی قیمت نهایی انجام میشود.

کارشناسان تیم سایروس با 18 سال تجربه موفق در زمینه خدمات اجرا و نصب انواع کابینت آشپزخانه توانسته طراحی زیبا به همراه کیفیت بالا را در مدل‌ها و سبک‌های مختلف کابینت آشپزخانه از جمله کابینت آشپزخانه کلاسیک، کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک، کابینت آشپزخانه ممبران و کابینت آشپزخانه مدرن به مشتریان عزیز ارائه دهند.

مراحل اجرا و نصب کابینت آشپزخانه در سایروس

در ابتدا شما میتوانید با درنظر گرفتن ابعاد و اندازه فضای آشپزخانه به همراه دکوراتیو پیشنهادی با کارشناسان تماس بگیرید و بعد از بازدید محل و مشاوره رایگان کارشناسان به شما با خیال آسوده طرح و طیف رنگی کابینت خود را انتخاب کنید.

 کابینت آشپزخانه ممبران

کابینت ممبران یا وکیوم نوعی دیگر از کابینت آشپزخانه است که میتواند ساده یا دارای طرح‌های خاصی (برجسته، تورفته و …) باشد که به صورت وکیوم بر روی کابینت قرار گرفته اند.

 کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک در واقع ترکیبی از کابینت کلاسیک با مدرن است که زیبایی خاصی به آشپزخانه القا میکند. مناسب برای افرادی است که دوست دارند سبک کلاسیک و مدرن را با هم داشته باشند.

 کابینت آشپزخانه کلاسیک

این سبک از کابینت آشپزخانه طرفدارن خاصی دارد و بیشتر از مدل‌های رومی و کلاسیک الهام گرفته شده است. با اجرای کابینت آشپزخانه کلاسیک شما حس زندگی مجلل و سلطنتی را در زندگی خود القا میکنید.

 کابینت آشپزخانه مدرن

اجرای کابینت آشپزخانه مدرن امروزه بیشتر رایج است و اکثر افراد دوست دارند دکوراتیوآشپزخانه خود را مدرن و به روز اجرا کنند. این مدل، از سبک‌های ساده و طیف رنگی مختلف الهام گرفته است. سبک ایتالیایی یکی ازمدل‌های کابینت آشپزخانه مدرن است.

1+

ایمیل شرکت: cyrusdecoration.info@gmail.com

شماره تماس دفتر :  33346498- 031

                              33346497- 031

شماره تماس پشتیبانی: 09130900396

آدرس:

اصفهان، میدان لاله، ابتدای چمران کوچه 58، جنب مرکز بهداشت دوطفلان

پیام های خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید

_