انواع نورپردازی برای سقف کشسان و آسمان مجازی

نورپردازی سقف کشسان

اهمیت نورپردازی سقف کشسان 

نورپردازی سقف کشسان یکی از مهم ترین نکات مربوط به اجرا و نصب سقف کشسانی است که میتواند زیبایی و کیفیت کار را بهتر و یا کمتر کند. انتخاب نصاب برای اجرای مدل نورپردازی و نوع نورپردازی سقف کاذب کشسانی بسیار مهم است. زیرا سقف کشسان به دلیل تنوع زیاد از جمله (مات، براق، شفاف و نیمه شفاف) میتواند طیف زیادی از نورپردازی را در اختیار نصاب قرار دهد و این مهارت و تجربه مجری است که تعیین کننده کیفیت نهایی میشود.

رعایت اصوال و فواصل بین هر روشنایی، نحوه انتخاب درست روشنایی، درنظر گرفتن میزان نوردهی متناسب با فضا و مدل … نیاز به تخصص وتجربه دارد.

در دکوراسیون سایروس انواع نورپردازی سقف کشسان براساس نوع طرح، مدل سقف کشسانی که میتواند (لاکر، ترنس، ساتین و…) باشد ، ابعاد و اندازه پروژه و سلیقه مشتری به صورت استاندارد انجام میشود تا در نهایت جذابیت و زیبایی کار دوچندان شود و چشم هر بیننده‌ای را خیره کند.

نورپردازی سقف کشسان چاپی یا سه بعدی

اغلب مکان هایی مثل ادارات ، دفاتر تجاری ، رستوران های مدرن یا سنتی و فضاهایی که از طراحی داخلی و دکوراسیون سنتی یا مدرن بهره می برند و از تجمل گرایی به دور هستند ، بیشتر به دنبال نورپردازی ساده هستند اما چرا؟ زیرا دراین مکان‌ها افراد علاقمند هستند تا نورپردازی سقف را با دکوراسیون و طراحی داخلی هماهنگ کنند.

اما اگر سقف کشسانی شما طرح خاصی (طبیعت، سه بعدی و …) داشته باشد اهمیت نورپردازی برای واقعی به نظرآمدن طرح بسیار اهمیت پیدا میکند. بارها دیده شده که افراد غیرمتخصص با نورپردازی غیراستاندارد و یا اشتباه باعث شده‌اند سقف کشسانی با طرح زیبا بسیارغیرواقعی و زشت جلوه کند و اجرای نورپردازی دوباره به همراه هزینه و زمان بیشترانجام گردد.

از این رو پیشنهاد ما این است که در انتخاب نصاب و اجرای نورپردازی صحیح، وقت وحوصله بیشتری بگذارید تا درزمان وهزینه‌های خود در آینده صرفه جویی کنید.

عنوان شما

نورپردازی با لامپ SMD

عنوان شما

نورپردازی با کریستال سواروسکی

عنوان شما

نورپردازی با فیبرنوری

عنوان شما

نورپردازی آسمان مجازی

عنوان شما

نورپردازی با لامپ RGB

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

ایمیل شرکت: cyrusdecoration.info@gmail.com

شماره تماس دفتر :  33346498- 031

                              33346497- 031

شماره تماس پشتیبانی: 09130900396

آدرس:

اصفهان، میدان لاله، ابتدای چمران کوچه 58، جنب مرکز بهداشت دوطفلان

پیام های خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید

_