• شماره تماس :  7-33346498 (031)
  • ایمیل : cyrusdecoration.info@gmail.com
  • ساعات کاری : 08:00-17:00

کابینت پیش ساخته

کابینت پیش ساخته

کابینت پیش ساخته چیست؟

امروزه دو مسئله برای اکثر مشتریان مهم است زمان و هزینه، کابینت پیش ساخته جز محصولاتی است که هر دو را ارئه می دهد. این نوع کابینت ها با ابعاد استاندارد و آماده ی نصب  ساخته و اجرا می شوند، فرآیند سفارش تا نصب  و اجرای این نوع کابینت‌ ها فقط ظرف چند روز انجام می شود. که این خود برای افرادی که مشغله کاری زیاد و زمان کافی ندارند و هزینه نیز برای آن ها مهم است می تواند گزینه مناسبی باشد. اما به خاطر داشته باشید این سرعت شما را در انتخاب رنگ، طرح و ابعاد محدود خواهد کرد.تمامی این کابینت ها در کارخانه های صنعتی و در یک سایز خاص و استاندارد تولید می شوند. جنس و متریال به کار برده شده در آن یکسان است و تنها تفاوت جنس درب این نوع کابینت ها است.

 

انواع کابینت پیش ساخته

 می توان انواع آن را در دو سبک کابینت مدرن و کابینت کلاسیک در اصفهان  خریداری کنید. جنس درب نوع مدرن آن های گلاس و ام دی اف و نوع کلاسیک آن ممبران است.

کابینت پیش ساخته

نمونه ای از طرح کابینت پیش ساخته

خرید کابینت پیش ساخته

به طور کل می توان گفت خرید کابینت در اصفهان به عوامل زیر بستگی خواهد داشت:

جنس صفحه:

بهترین جنس استفاده شده در کابینت های پیش ساختهHPL با ضخامتی حدود3.2 میلی متر است. البته ممکن است در برخی مواقع بازهم برای کاهش بیشتر هزینه ها از صفحات دوبل استفاده شود. صفحات دوبل از قرار دادن و چسباندن دو صفحه ام در اف تولید می شوند. به دلیل اهمیت بسیار زیاد اصل صداقت برای مجموعه دکوراسیون سایروس این ویژگی حتما به مشتریان عزیزمان اعلام خواهد شد.

جنس بدنه:

تفاوت در جنس بدنه و درب بسیار بروی قیمت تاثیر گذار است و حتی برخی موارد اخلاف قیمتی دوبرابری دارد.هر ارزانی بی علت نیست، ورقه های ارزان علاوه بر نازک بودن بوی نامطبوعی هم خواهند داد. بسیاری از فروشنده ها اعلام می کنند این نوع کابینت را از خارج وارد می کنند این مسئله کامل کذب بودن و تمامی این ها تولید داخلی کشور خودمان است بعضا کارخانه هایی هستند که تنها ورق خود را وارد می کنند پس بخاطر داشته باشید گول واژ هایی مثل کابینت وارداتی یا استوک را هرگز نخورید.

برای مجموعه سایروس همواره اعتماد و رضایت مشتری های عزیزمان بسیار با ارزش و مهم بوده است ما اعتقاد داریم این مشتری رضایتمند است که مجموعه ای را می تواند برند کند. پس وظیفه ی خود می دانیم که مشاوره رایگان اولیه کلیه نکات لازم را به خریداران عزیز اعلام کنیم تا آن ها با علم به دانستن تمام نکات بتوانند تصمیم نهایی خود را بگیرند. برای مثال در بحث کابینت های پیش ساخته دانستن این امر که این نوع کابینت ها با توجه به هزینه کم ای که دارند برای فضاهای نامتقارن مناسب نیست و یا تنوع بسیار کمی دارند و حتی اطلاع کامل خریداران عزیر از جنس درب استفاده شده و ورق استفاده شده در بدنه بریا مجموعه بسیار حائز اهمیت و قطعا روند کاری بی مشکل را پیش رو خواهد داشت. افخار ما سایروسی شدن و سایروسی ماندن خریدارن است.

× در واتساپ صحبت کنیم