• شماره تماس :  7-33346498 (031)
  • ایمیل : cyrusdecoration.info@gmail.com
  • ساعات کاری : 08:00-17:00

کابینت مدرن در اصفهان

کابینت مدرن در اصفهان

 

 

 

 

 

کابینت مدرن چیست؟

معمولا طرح های مدرن برخلاف طرح کلاسیک است. این طرح ها بسیار ساده است. شلوغی و رویال بودن در آن ها اصلا دیده نمی شود. بعبارت کلی ،هر چه ساده تر مدرن تر. این سبک تغییر اساسی در دکوراسیون بخصوص فضای آشپزخانه ها ایجاد کرد. طرح هایی که در عین سادگی روح و زیبایی را به محیط منتقل می کند. این سبک از کابینت بلندتر از مدل کلاسیک آن است و تا سقف کشیده می شود. در برخی مدل های آن دسته بکار برده نشده و درب کابینت ها مگنتی یا فشاری هستند.

پرکاربردی ترین مدل آن ، طرحی از کابینت است که یکپارچه از زمین تا سقف کشیده شده و بدون هیچ فاصله ای بین آن است. همین سادگی باعث شده تا طبقات بیشتری را بتوان در آن قرار داد. همین طور کشوهای عمق داری در این مدل دیده می شود. این نکته خود برای فضاهای کوچک که جای کمتری برای کابینت است بسیار کاربردی و مفید باشد. برخلاف سبک کلاسیک که حاشیه و هلال بودن ستون و تاج ها زیاد دیده می شود در سبک مدرن بیشتر شاهد زاویه و گوشه هستیم.

همین مسطح بودن تمیزکاری کابینت ها را راحت از مدل های دیگر کرده است. و همیشه ظاهر مرتب و منظمی به فضای آشپزخانه می دهد.

 

رنگ و جنس کابینت مدرن:

محدودیتی  در استفاده از متریال برای این طرح وجود ندارد. جنس های گلاس، ممبران، فلز، PVC و … از نمونه متریال هایی است که بریا ساخت می توان استفاده کرد. اما مدل هایگلاس آن بدلیل صیقلی تر بودن سطح پرطرفدار تر است.

انتخاب رنگ بسیار به فضای آشپزخانه و کوچک، بزرگی، بدون نور با پور نور بودن آن دارد. بیشترین رنگ های پر فروش آن،طوسی روشن، سفید ، شیری و قهوه ای و طرح چوب( برای اطلاع بیشتر کابینت ممبران در اصفهان را مطالعه نمایید.) آن است.

کابینت مدرن
نمونه ای از طراحی کابینت به سبک مدرن

مزایای کابینت مدرن:

  • بسیار مقرون به صرفه و در صورت استفاده از متریال مرغوب بسیار بادوام است.
  • رنگ و تنوع بسیار زیاد
  • استفاده از شکست دیوار ی
  • در صورت تمایل استفاده از مگنت بجای دسته

معایب کابینت مدرن:

نسبت به حرارت ، ضربه ، رطوبت و اجسام نوک تیز بسیار حساس

در هنگام آسیب درب ها امکان تعمیر یا تعویض وجود ندارد

 

 

قیمت کابینت مدرن در اصفهان:

این قیمت به عوامل زیادی بستگی دارد. نوع جنس و متریال انتخاب شده تا طرح انتخابی و متراژ نهایی کار. اما نسبت به مدل بسیار حکاکی شده کلاسیک ارزان تر است. هرچند که نمونه های گران قیمت هم در این طرح موجود است.

انتخاب شما هر چیزی باشد مجموعه سایروس ایده آل ذهن شما را محقق خواهد کرد. با مشاوره رایگان با کارشناسان مجموعه می توانید بهترین انتخاب طرح را داشته باشید. این انتخاب درست باعث جلوه بیشتر دکوراسیون داخلی منزل شما خواهد بود. سایروس با تجربه سالیانه آماده ارائه خدمات متفاوت در زمینه اجرای سقف کشسان یا باریسول، نصب انواع کابینت در اصفهان و ارائه کلیه مشاوره های دیگر در زمینه طراحی داخلی می باشد.

× در واتساپ صحبت کنیم