• شماره تماس :  7-33346498 (031)
  • ایمیل : cyrusdecoration.info@gmail.com
  • ساعات کاری : 08:00-17:00

کابینت ممبران در اصفهان

کابینت ممبران در اصفهان

 

 

کابینت ممبران چیست ؟

کابینت  ممبران در اصفهان  به دلیل اینکه هم در طراحی به سبک کلاسیک و هم مدرن مورد استفاده قرار می گیرند، مورد استقبال بسیار قرار گرفته است.  جنس سطح آن ممبران است و به همین دلیل این نام بر آن نهاده شده است.  به طور کل ممبران یا وکیوم روکش پی وی سی است که بروی جنس های مختلف چوب، نئوپان یا ام دی اف کشیده می شود. این کار ظاهر شیک تری به سطح کابینت می دهد.

البته اکثر متریال خام این نوع کابینت ام دی اف است. به دلیل قیمت بالای آن فقط سطحی که در معرض دید است روکش ممبران دارد و سطح پشتی با PVC پوشیده می شود.

اگر این روکش بروی ام دی اف طرح کلاسیک کشیده شود به آن کلاسیک و اگر بروی مدل مدرن کشیده شود به آن مدرن گفته می شود. تنوع آن نسبت به دیگر انواع کابینت بیشتر بوده و ظاهر بسیار شکیل تری بخصوص به دکور آشپزخانه می بخشد.

کابینت ممبران

نمونه ای از طرح کابینت ممبران کلاسیک

مزایای کابینت ممبران:

 مقاوم در برابر رطوبت:

 در بین تمام جنس ها این نوع دارای مقاومت بسیار بالا و قوی تری در برابر رطوبت  و نفوذ آب است. همین طور این کابینت نسبت به کابینت چوبی نگهداری بهتر و آسان تری دارد.کابینت های چوبی هر چند وقت یکبار نیاز به رنگ و روغن کاری برای جلای بیشتر دارند اما نوع ممبران آن با یک تمیزکاری ساده جلوه ی خود را دوباره پیدا می کند.

 سازگاری با محیط زیست:

روکش های ملامینه به مرور زمان تبخیر شده و مشکلات تنفسی خفیفی برا ی افراد خردسال، میانسال و افراد دارای مشکلات حاد تنفسی ایجاد می کند. همینطور ام دی اف های معمولی به دلیل وجود ماده وینیل در تولید آن برای محیط زیست بسیار مضر است. کابینت ممبران فاقد هر دوی این موارد هستند.

 

معایب کابینت ممبران:

حساسیت در برابر نور:

کابینت ممبران به تابش نور مستقیم آفتاب و حرارت بالا حساس است چون باعث باد کردن و کنده شدن روکش کار می شود. همین طور در برابر اجسام نوک تیز هم باید بسیار مراقب بود که دچار خش نشود.

 

حساسیت در نصب:

نصب روکش این کار به تخصص و کیفیت اجرایی بالایی نیاز دارد تا هم جلوه کار دو چندان شود و هم مشکلات بالا به مرور ایجاد نشود. به خصوص در مرحله روکش کردن سطح که جز مراحل بسیار مهم کار به حساب می آید. مجموعه سایروس به دلیل حساسیت بالای کار برای این امر تیمی کاملا حرفه ای دارد که فقط بروی این امر متمرکز هستند تا رضایت خاطر بیشتر و بهتری برای خریداران ایجاد شود.

 

 

خرید کابینت ممبران در اصفهان:

نحوه محاسبه قیمت آن نیز مانند دیگر کابینت ها محاسبه می شود. در نظر داشته باشید معمولا برای کابینت های زمینی 60 درصد قیمت کابینت ممبران محاسبه و برای کابینت های هوایی 40 درصد آن حساب می شود. به طوراستاندارد کابینت هایی که بروی سطح زمین قرار می گیرند مجموعا 90 متر ارتفاع و 55 متر عمق دراند. در نوع هوایی ارتفاع 70 و عمق 30 سانتی متر است. علاوه بر این موارد سطح رویی کابینت ها، تاج، پایه ها و دیگر یراق آلات باتوجه به نوع طرح انتخابی خریدار بروی کار محاسبه خواهد شد.

 

همیشه منصف و بااخلاق بودن در حیطه کار دو اصل مهم است که نه تنها رضایت خاطر برای خریدار ایجاد می کند به افزایش تعداد خریداران و برند شدن کار به مرور زمان هم کمک خواهد کرد. برای مجموعه سایروس این دو اصل از مهمترین اصول برای پیشرفت در حیطه کاری با تیمی متخصص است. سال های تلاش و نصب کابینت پیش ساخته و دیگر انواع کابینت در اصفهان حتی اجزای دیگر طراحی داخلی مانند اجرای سقف کشسان که به آن باریسول هم گفته می شود خود گویای این کار است.

× در واتساپ صحبت کنیم