اجرا و نصب سقف کاذب معرق

دکوراسیون سایروس با نصب و اجرای سقف کاذب معرق یا تایل معرق یک فضای جدید و مدرن با حس و حال یک محیط سنتی و ساده را برای شما به ارمغان می‌آورد. تایل معرق در عین جدید و مدرن بودن برای ایجاد یک محیط گرم سنتی نیز کاربرد دارد که می تواند با متریال‌های دیگر از جمله کاغذ دیواری سه بعدی و یا انواع سقف کاذب دیگر، دیوارپوش‌ها و … ترکیب شوند و زیبایی محیط را دو برابر کنند.

_

انواع سقف کاذب معرق

  • تایل معرق پی وی سی
  • تایل معرق چوب

هر کدام از این تایل‌های معرق به نوبه خود زیبا و کاربردی هستند و طرفداران خاصی دارند حتی برخی از این تایل‌ها در دیوارها مورد استفاده قرار می گیرند و به تایل معرق دیواری معروف هستند.

امروزه به اطف تکنولوژی می توان انواع طرح‌ها را به وسیله دستگاه برش لیزری یا همان سی ان سی در زمانی بسیار کوتاه ایجادکرد. با آغاز تولید متریال پی وی سی فشرده این نوع از هنر بسیار بیشتر از گذشته در دکوراسیون منازل ودیگر فضا‌ها جا باز کرده است زیرا هم وزن کمتر و هم قیمت بسیار پایین تری نسبت به چوب دارد.

مهم ترین حسن تایل پی وی سی داشتن تنوع طرح و نقش‌های زیاد برای تولید است علاوه براین ماندگاری این سازه بسیار بالا است از تایل‌های پی وی سی  یا تایل چوب می توان به عنوان دیوارپوش هم استفاده کرد و فضای خانه را متحول نمود.

 

سقف کاذب آکوستیک یا تایل آکوستیک

سقف کاذب معرق در کجا استفاده می شود

همه تایل‌های معرق را می توان در هر مکانی از جمله خانه، مغازه، فروشگاه و … استفاده کرد اما بیشترین استفاده سقف کاذب معرق در سقف آشپزخانه، سقف راهروها، سقف سرویس و حمام و … است.

جالب است بدانید با این تایل معرق می‌توان خلاقیت های زیادی در دکوراسیون ایجاد کرد و به بهترین شکل ممکن فضا‌های دردسر ساز را به فضای مدرن و زیبا تبدیل کرد به عنوان مثال می توان گفت با استفاده روز افزون از سیستم گرمایشی پکیچ معمولا این سیستم نیز دارای قسمتی به نام کلکتور است و گاها به اجبار بر روی دیوار هال و یا پذیرایی نصب میشود شما به راحتی میتوانید با استفاده از تایل معرق به جای درب فلزی آن و ایجاد یک نورپردازی ملایم پشت آن یک باکس زیبای شیک و مدرن داشته باشید. 

0

ایمیل شرکت: cyrusdecoration.info@gmail.com

شماره تماس دفتر :  33346498- 031

                              33346497- 031

شماره تماس پشتیبانی: 09130900396

آدرس:

اصفهان، میدان لاله، ابتدای چمران کوچه 58، جنب مرکز بهداشت دوطفلان

پیام های خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید

_