[cz_title id=”cz_73415″ cz_title=””]

 اجرا و نصب سقف کشسان درانواع مختلف

نصب سقف کشسان در انواع مختلف از مهم‌ترین خدمات شرکت دکوراسیون سایروس بشمار می‌رود. این شرکت همگام با تکنولوژی جدید و به روز دنیا درزمینهٔ  تولید،اجرا و نصب سقف‌های کاذب و آسمان مجازی در اصفهان با بهره گیری استادکاران ماهر و با تجربه پیشرو است. شما می توانید لیست قیمت سقف کشسان را در هر قسمت به صورت جداگانه مشاهده کنید و در صورت نیاز به مشاوره با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.[/cz_title]

[cz_title id=”cz_62081″ cz_title=””]

اجرا و نصب سقف کشسان باریسول

سقف کشسان باریسول که به نام سقف های کشسانی یا سقف های کششی نیز  معروف هستند اولین بار توسط این شرکت اختراع و به تولید انبوه رسید از این رو به تدریج به برند و محصول ثابت این شرکت تبدیل شد.

سقف کشسان باریسول انواع مختلفی دارد و کاربرد آن در محیطهای گوناگون از جمله مسکونی، تجاری و صنعتی با ابعاد و طرحهای مختلف قابل اجرا  است. سقف کشسانی باریسول همانند دیگر سقف‌های کششی دارای مزیت های خاص ومنحصر بفردی است از جمله قابلیت نصب  آسان و سریع ، قابلیت بازیافت و سازگاری با محیط زیست، ایمن و ضد حریق همچنین ضد آب نیز می باشد و کمترین میزان جذب گرد و غبار را دارد، قابلیت عبور نور را دارد و به روش های مختلفی قابل نورپردازی است.[/cz_title]

[cz_title id=”cz_34380″ cz_title=””]

نکات مهم برای انتخاب ونصب سقف کشسان

شرکتهای مختلفی در زمینه تولید و نصب سقف کشسانی مشغول بکار هستند. از این رو پیشنهاد میکنیم  قبل از سفارش و شروع کار انواع سقف‌های کشسانی را بشناسید و نمونه‌های اجرایی مختلف را بررسی کنید زیرا متاسفانه برخی از شرکت‌های تولیدی، سقف کشسان مرغوبی ارائه نمی‌کنند و یا سقف کششی قابلیت چاپ خوبی ندارند.[/cz_title][cz_title id=”cz_66129″ cz_title=””]

شما جزو کدام دسته افراد هستید؟

  • آن دسته از افراد که بدون تحقیق و بررسی فوراً طرح و یا نصاب خود را انتخاب میکنند.
  • آن دسته افرادی که قبل از اجرا تحقیق و مطالعه میکنند.

فارغ از اینکه شما جزو کدام گروه هستید پیشنهاد ما به شما این است:

مطالعه یا تحقیق قبل از اجرا را جدی بگیرید که متحمل هزینه‌های اضافی در آینده نشوید علاوه بر این ، به راحتی می توانید ایده و طرح خود را با اطمینان و سهولت بیشتر و متناسب با معماری و طراحی‌های داخلی خود انتخاب کنید حتی میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان مجموعه سایروس بهره مند شوید.

نکته مهم قابل توجه بعد از انتخاب طرح و مدل سقف کشسان انتخاب نصاب مهم و با تجربه است. بسیار دیده شده که طرح‌های زیبا و با کیفیت به دلیل اجرای نادرست نورپردازی و یا نصب، زیبایی چندانی نداشته و کارفرما را دوباره دچار هزینه، برای نصب مجدد کرده است.

مهمترین قسمت اجرا و نصب سقف کشسان نحوه نورپردازی صحیح و متناسب با فضا و طرح موردنظر است که اگر به خوبی اجرا نشود از جذابیت و کیفیت کار نهایی کاسته میشود.لذا پیشنهاد میکنیم در انتخاب نصاب هم دقت کنید و از مجریان با تجربه بهره ببرد.

[/cz_title]

[cz_image id=”cz_67118″ image=”4768″][/cz_image]

 تایل آسمان مجازی

نصب تایل آسمان مجازی به صورت تکه تکه بوده و به اصطلاح پازلی در کنار هم چیده شده‌اند بطوریکه سازهای استفاده شده در این مدل سقف کاذب در نگاه اول مشخص هستند.

[cz_gallery layout=”cz_grid_carousel” id=”cz_47875″ images=”4766,4951,4952,4953,4954,4955,4956,4957,4958,4959,4960,4961,4962,4963,4964″]

نصب سقف کشسان لاکر(مات و براق)

این مدل سقف کشسان هم به صورت مات و هم به صورت براق موجود میباشند. سقف کشسان لاکر براق انعکاس تصویر بالایی دارد از این رو شفاف است و نور بیشتری از خودش عبور می دهد که باعث شده دامنه نوردهی آن زیاد باشد. اما سقف کشسانی لاکر مات انعکاس کمتری دارد و نور را بصورت یکنواخت عبور می دهد. سقف کشسان لاکر قابلیت چاپی خوبی دارد و شما میتوانید انواع طرح‌های مورد نظر خود را در سقف کششی لاکر به چاپ برسانید. اما قابلیت نور پردازی این مدل سقف کشسانی با فیبر نوری و یا هالوژن است، در فضاهایی که فاصله ی کمی تا سقف اصلی دارد سقف کشسان لاکر پیشنهاد میشود زیرا محیط را باز تر و دلنشین تر خواهد کرد همچنین سقف کشسان لاکر مات و براق همانند نمونه های دیگر سقف کشسان عایق صدا بوده ،اتنی باکتریال و انتی استاتیک نیز هست و در طی مدت زمان طولانی دوام می آورد همچنین ثبات رنگی زیادی دارد.

[cz_gallery layout=”cz_grid_carousel” id=”cz_76307″ images=”4944,4943,4942,4767″]

 سقف کشسان سه بعدی 

دراین مدل سقف کشسان از چاپ طرح‌های سه بعدی استفاده شده و در نگاه اول سه بعدی به نظر می‌آیند. البته می توان طرح‌های سه بعدی واقعی را در زیر کار با ابزار و ایجاد برجستگی و فرورفتگی ایجاد کرد.

[cz_gallery layout=”cz_grid_carousel” id=”cz_62160″ images=”4947,4948,4949,4721,4769″]

اجرا و نصب سقف کشسان ترنس

سقف کشسان ترنس یا نورگذر اغلب سفید ساده است و نوردهی بالایی دارد زیرا میزان شفافیت این مدل سقف زیاد میباشد.سقف کشسان ترنس لوسید خنثی بوده و کارایی اصلی ان نور رسانی به محیط است اغلب در مکانهای تجاری و اداری کاربرد دارد و نور فوق العاده  زیادی را به صورت یک نواخت وهماهنگ انعکاس میدهد از این رو بیشتر مراکز تجاری برای نور پردازی های خود از این نوع سقف کشسان استفاده می کنند. علاوه بر این سقف کشسان ترنس  را می توان با نور های هفت رنگ  کار کرد که بسیار زیباومنحصربفرد است و توجه مخاطب را جلب می کند.
سقف کشسانی ترنس قابلیت خاصی برای فیلتر و تسطیح نورهای طبیعی و مصنوعی را داراست. به همین دلیل به طراحان، امکان تغییر فضای داخلی را به کمک نور می دهد. این تکنولوژی در طراحی ویترین های فروشگاهی، رستوران ها و کافی شاپ ها، سالن های انتظار و صحنه سازی تئاتر و و سینما و … که در آنها تغییر رنگ نور اهمیت دارد پرکاربرد است.

[cz_gallery layout=”cz_grid_carousel” id=”cz_36381″ images=”4945,4946,4772″]

 سقف کشسانی چاپی یا پرینتی

سقف کشسان چاپی با پرینتی قابلیت چاپ هر طرح را دارد فقط باید طرح پیشنهادی از کیفیت تصویری بالایی برخوردار باشد تا در چاپ از وضوح آن کاسته نشود.
همچنین عبور نور سقف کشسان چاپی خوب بسیار زیبا و متفاوت است و به خوبی فضای سقف محیط اجرایی را روشن خواهد کرد. به دلیل یک پارچگی و جنس خاص و عایق صدا بودن این مدل سقف کششی به همراه  دوام بالا و قدرت تحمل  فیزیکی  خوب در هر متر مربع و مقاوت در برابر رطوبت طرفدارن خاصی پیدا کرده است.

[cz_image id=”cz_60917″ image=”4773″][/cz_image]

 سقف کشسانی ساتین

این مدل سقف کاذب تقریباً مشابه سقف کشسان ترنس میباشد با این تفاوت که میزان نوردهی آن متفاوت است و کمی مات‌تر از ترنس است.

سقف کشسان مخمل 

همانطور که از نام آن معلوم است این مدل سقف کششی از جنس مخمل است و جزء گرانترین سقف‌های کشسان محسوب میشود.

نورپردازی سقف کشسان

در نصب سقف کشسان بحث نورپردازی بسیار حائز اهمیت است و متناسب با فضا و مدل سقف متفاوت است. بطور کلی روشنایی در پشت کار یا در ظاهر به روشهای مختلفی انجام میشود.

[cz_title id=”cz_27963″]

نصب نورپردازی سقف کشسان

مهم ترین قسمت در اجرا و نصب سقف کشسانی استفاده از نورپردازی صحیح و اصولی پشت کار و یا قسمت جلوی آن است که بتواند طرح موردنظر را به زیبایی نشان دهد علاوه براین نوردهی مناسب برای فضای موردنظررا داشته باشد از این رو انتخاب مجریان با تجربه و متخصص در زمینه نورپردازی و نصب اهمیت زیادی دارد.[/cz_title]

[cz_button title=”برای بازدید از مقالات آموزشی رایگان کلیک کنید” btn_position=”cz_btn_inline” btn_effect=”cz_btn_zoom_in” id=”cz_51601″ link=”url:https%3A%2F%2Fcyrusdecoration.com%2Fblog%2F|||” sk_button=”border-radius:4px;font-size:13px;background-color:unset !important;background-image:linear-gradient(0deg,#a06d00,#ffcc00);” sk_hover=”color:#ffffff;”]