[cz_title id=”cz_19768″]

اهمیت نورپردازی سقف کشسان 

نورپردازی سقف کشسان یکی از مهم ترین نکات مربوط به اجرا و نصب سقف کشسانی است که میتواند زیبایی و کیفیت کار را بهتر و یا کمتر کند. انتخاب نصاب برای اجرای مدل نورپردازی و نوع نورپردازی سقف کاذب کشسانی بسیار مهم است. زیرا سقف کشسان به دلیل تنوع زیاد از جمله (مات، براق، شفاف و نیمه شفاف) میتواند طیف زیادی از نورپردازی را در اختیار نصاب قرار دهد و این مهارت و تجربه مجری است که تعیین کننده کیفیت نهایی میشود.

رعایت اصوال و فواصل بین هر روشنایی، نحوه انتخاب درست روشنایی، درنظر گرفتن میزان نوردهی متناسب با فضا و مدل … نیاز به تخصص وتجربه دارد.

در دکوراسیون سایروس انواع نورپردازی سقف کشسان براساس نوع طرح، مدل سقف کشسانی که میتواند (لاکر، ترنس، ساتین و…) باشد ، ابعاد و اندازه پروژه و سلیقه مشتری به صورت استاندارد انجام میشود تا در نهایت جذابیت و زیبایی کار دوچندان شود و چشم هر بیننده‌ای را خیره کند.[/cz_title]

[cz_title id=”cz_34183″]

نورپردازی سقف کشسان چاپی یا سه بعدی

اغلب مکان هایی مثل ادارات ، دفاتر تجاری ، رستوران های مدرن یا سنتی و فضاهایی که از طراحی داخلی و دکوراسیون سنتی یا مدرن بهره می برند و از تجمل گرایی به دور هستند ، بیشتر به دنبال نورپردازی ساده هستند اما چرا؟ زیرا دراین مکان‌ها افراد علاقمند هستند تا نورپردازی سقف را با دکوراسیون و طراحی داخلی هماهنگ کنند.

اما اگر سقف کشسانی شما طرح خاصی (طبیعت، سه بعدی و …) داشته باشد اهمیت نورپردازی برای واقعی به نظرآمدن طرح بسیار اهمیت پیدا میکند. بارها دیده شده که افراد غیرمتخصص با نورپردازی غیراستاندارد و یا اشتباه باعث شده‌اند سقف کشسانی با طرح زیبا بسیارغیرواقعی و زشت جلوه کند و اجرای نورپردازی دوباره به همراه هزینه و زمان بیشترانجام گردد.

از این رو پیشنهاد ما این است که در انتخاب نصاب و اجرای نورپردازی صحیح، وقت وحوصله بیشتری بگذارید تا درزمان وهزینه‌های خود در آینده صرفه جویی کنید.[/cz_title]

[cz_service_box icon=”” id=”cz_82309″]

نورپردازی با لامپ SMD

[/cz_service_box]

[cz_service_box icon=”” id=”cz_78131″ cz_service_box=””]

نورپردازی با کریستال سواروسکی

[/cz_service_box]

[cz_service_box icon=”” id=”cz_72624″]

نورپردازی با فیبرنوری

[/cz_service_box]

[cz_service_box icon=”” id=”cz_20526″]

نورپردازی آسمان مجازی

[/cz_service_box]

[cz_service_box icon=”” id=”cz_69965″]

نورپردازی با لامپ RGB

[/cz_service_box]