کابینت آشپزخانه و دکوراسیون آشپزخانه
16
مارس

ناگفته های دکوراسیون آشپزخانه

ناگفته های دکوراسیون آشپزخانه

 

 


همیشه قرار نیست همه چیز طبق قوانین پیش رود!! دکوراسیون روز دنیا به سمت بی قانونی درکمال نظم پیش میرود وخلاقیت این روزها حرف اول را در چیدمان میزند

استفاده ازکابینت های باز:

تعدادی از کابینت های خود را با کابینت های در شیشه ای تعویض یا از کابینت های بدون در استفاده کنید?به افراد اجازه دهید تا بتوانند به جای درهای بسته متعدد،فضای باز داخل کابینت راکه با ظروف و عناصر زیبا پر شده اند ببینند

دستگیره ها:
1_تعویض دستگیره های کمد،کابینت،در و… میتواند تغییر قابل توجهی ایجاد کند.به دنبال دستگیره های خاص و غیر معمول باشید:)
2_دستگیره هارا بنابر سبک فضا انتخاب کنید.یک دستگیره چینی گلدار چهره ای زیبا به کابینت سبک روستیک می بخشد.

✨چینی و شیشه ها:نمایش گروهی از بشقاب های زیبا و قدیمی که در منازل دارید در یک قفسه باز و بدون شیشه تصویر زیبایی در ذهن بیننده ایجاد می کند.

آشپزخانه کوچک:
1_در آشپزخانه خود حتما از کابینت هایی بلند و کشیده که به سقف میرسند نصب کنید.
2_از کابینت هایی با رنگ روشن و طبقاتی فراخ استفاده کنید و ترجیحا برای چند عدد از آنها درهای شیشه ای درنظر بگیرید.
3_شما میتوانید با نصب طبقات کوچک و آویز های ظریف بر روی دیوار دسترسی را آسان و ظرقیت را افزایش دهید.
4_مواد شوینده را که برای نظافت تمام قسمت های خانه از آنها استفاده میشود،در فضاهای ذخیره سازی دور از دسترس در آشپزخانه(کابینت زیر سینک)قرار دهید تا در فضاهای دیگر قسمت خانه صرفه جویی شود.
آشپزخانه سازمان یافته :
1_آنچه در نگاه اول از دکوراسیون آشپزخانه برداشت میشود،مدرن بودن و سازمان یافتگی است که این برداشت به دلیل وجود رنگ های ملایم و به چشم خوردن نظم کاملا محسوس در چیدمان آن است.
2_برای کابینت هایMDFو پوشش دیوار آشپزخانه، حدفاصل بین کابینت های بالا و پایین از طیف ملایمی از رنگ ها استفاده میکنن که این امر نقش تعیین کننده ای در تعریف سبک دکوراسیون فضا دارد.
3_برای سطح روی کابینت(کانتر) و کفپوش آشپزخانه از پوشش چوبی میتوان استفاده کرد که گرمابخش دکوراسیون آشپزخانه باشد و سرمای رنگ های ملایم مانند ابی را تعدیل کند.