مطالبی در مورد آشپزخانه

تاریخ ۲۵ام اسفند ۱۳۹۶ مقالات دیدگاه 0 بازدید 508

مطالبی در مورد آشپزخانه

دکوراسیون سایروس

تک تک اجزا وعناصر دکوراسیون یک آشپزخانه ھمچون کابینت ھا،کف پوش،نور،کانترھا،تجھیزات و دیگر جزئیات باید بہ خوبی و بادقت انتخاب شوند و در کنارھم قرار گیرند تا در پایان جلوہ کلی دکوراسیون آشپزخانہ شما زیبا و چشم نواز شود۔


سبک ھای گوناگونی در طراحی آشپزخانہ ھا بہ کار می روند۔سبک کانتری و روستیک سبک ھایی ھستند کہ بخشی از گذشتہ و خاطرات آدمی را بازتاب می دھند۔گچ بری ھا،جنس سطوح وتجھیزات روشنایی سھم زیادی در آراستگی این دکوراسیون دارند۔آشپزخانہ ھای مدرن و معاصر نیز بہ خطوط موج دار و اتصالات براق گرایش دارند۔گاھی کاربرد سطوح براق در این سبک بیش از سبک ھای سنتی است۔

 

دکوراسیون آشپزخانہ

اگر با دقت بہ دکوراسیون چند آشپزخانہ امروزی نگاہ کنید،در می یابید کہ بیشتر چیدمان ھا بہ سبک ترکیبی یا التقاطی ھستندکہ در آنھا جزئیات و ریزہ کاری ھای سبک سنتی با طرح و نورپردازی و پرداخت سبک مدرن ترکیب شدہ اند۔

دکوراسیون آشپزخانہ

طراحان و صنعت گران در حوزہ دکوراسیون داخلی مانند طراحان لباس مدام در تلاشند بہ گونہ ای طراحی کنندتا شما زود بہ زود دکوراسیون آشپزخانہ تان را از مد افتادہ وکسل کنندہ بدانید و بہ اندیشہ تغییر آن بیافتید،یکی از بدی ھای پایبندی بسیار بہ مد ھمین است کہ دکوراسیون کنونی خیلی زود از چشم می افتد و تکراری و از مد افتادہ می نماید۔اما باز جای امیدواری است کہ می توانید با تعویض و تغییری کوچک اما کارآ،جلوہ و روحی تازہ بہ دکوراسیون آشپزخانہ خود ببخشد۔

دکوراسیون داخلی سایروس

 

مطالب مرتبط
ناگفته های دکوراسیون آشپزخانه

ناگفته های دکوراسیون آشپزخانه     همیشه قرار نیست همه چیز طبق قوانین پیش رود!! دکوراسیون روز دنیا به سمت بی قانونی درکمال نظم پیش میرود وخلاقیت این روزها حرف اول را در چیدمان میزند ✨استفاده ازکابینت های باز: تعدادی از کابینت های خود را با کابینت های در شیشه ای تعویض یا از کابینت […]

تاریخ ۲۵ام اسفند ۱۳۹۶ بازدید 1409
آشپزخانه و دیگر هیچ

آشپزخانه و دیگر هیچ بیشتر آدمها زمان فراوانی را در آشپزخانه می گذرانند .می پزند،می شورند، غذامی خورند،کار میکنند،باهم گفتگو می کنند، از این رو خانواده ها دوست دارند آشپزخانه هایشان کامل و زیبا و مجهز به تجهیزات،مواد و وسایل شیک و مرغوب باشد. دکوراسیون اشپزخانه امروزه استفاده از مواد مرغوب و بادوام و همچنین […]

تاریخ ۲۵ام اسفند ۱۳۹۶ بازدید 628
دیدگاه کاربران

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *