• شماره تماس :  7-33346498 (031)
  • ایمیل : cyrusdecoration.info@gmail.com
  • ساعات کاری : 08:00-17:00

اجرای سقف کشسان

اجرای سقف کشسان

 

 

مهمترین خدمات مجموعه دکوراسیون  سایروس اجرای سقف کشسان در اصفهان و آسمان مجازی به شمار می‌رود. این شرکت همگام با تکنولوژی برتر دنیا درزمینه ی سقف‌های کاذب و نصب انواع آسمان مجازی در اصفهان پیش می‌رود و یک شرکت تخصصی درزمینه ی دکوراسیون در اصفهان که در حوزه طراحی و نصب و اجرا با بهترین قیمت سقف کشسان فعالیت می‌نماید.

سقف کشسان و آسمان مجازی

انجام خدمات تخصصی درزمینه ی اجرای سقف‌ کشسانی و آسمان مجازی نیاز به آشنایی کامل با متریال به‌ کار رفته در تولید این نوع سقف‌ها دارد همچنین نرم‌افزارهای تخصصی و روش‌های اندازه‌ گیری یکی از مهم ‌ترین و اساسی‌ترین نیازهای اولیه برای اجرای سقف کشسان در اصفهان توسط شرکت دکوراسیون سایروس  به شمار می‌رود. تجهیزات نصب , تعمیر و اصلاح سقف‌های کاذب و آشنایی با این تجهیزات و ابزارهای آسمان مجازی ازدیگر نیازهای اولیه برای شروع این کار است.

اجرای نورپردازی در سقف کششی

دکوراسیون سایروس با اطمینان از تخصص و مهارت خود در این عرصه قدم برداشته است و علاوه بر این به ‌صورت تخصصی در زمینهٔ ی نورپردازی با یهترین قیمت سقف کشسان در اصفهان  نیز فعالیت می‌نماید.

استفاده از انواع نورپردازی در طراحی آسمان مجازی و سقف کشسان اهمیت بسیار زیادی دارد و تضمین ‌کننده زیبایی نهایی کار شما می‌باشد به همین دلیل دکوراسیون سایروس به‌ صورت حرفه‌ای به این امر مهم پرداخته است تا کار نهایی را با بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت انجام دهد.

خدمات قابل‌ارائه توسط سایروس

شرکت سایروس دکور به شما این اطمینان را می‌دهد که تمامی محصولات این شرکت به‌ویژه آسمان مجازی و سقف کشسان در اصفهان مطابق با استانداردهای بالای جهانی طراحی‌شده است و در تولید آن‌ها از بهترین متریال اولیه استفاده گردیده است. جدیدترین و زیباترین سقف کشسان در اصفهان را سایروس دکور عرضه می‌نماید و محصولات این شرکت از زیبایی در طرح و رنگ و ویژگی‌هایی چون نصب و اجرای سریع و آسان برخوردار می‌باشند. تمامی مراحل تولید و نصب و اجرا توسط شرکت سایروس دکور و در اصفهان انجام می‌شود این شرکت همچنین دارای موجودی رنگ و طرح بسیار عالی برای طراحی سقف کشسان در اصفهان می‌باشد.

شما می توانید با مناسب ترین قیمت سقف کشسان سه بعدی را در خانه‌های خود داشته باشید.

دلایل انتخاب سقف کشسان

سقف‌های کششی طرفداران زیادی دارند.

اما دلایل انتخاب این افراد برای نصب سقف کشسانی و آسمان مجازی می‌تواند بسیار متفاوت باشد.

مهم ترین حسن این سقف‌ها عبارتند از

  •  قادرند تمامی عیوب سقف را پوشش دهند ازاین‌رو نیازی به رفع آن‌ها پیش از نصب نمی‌باشد
  • بزرگنمایی فضا از دیگر دلایل نصب این نوع سقف‌ها می‌باشد این کار در سالن‌های کوچک با فضای محدود کاربرد بسیار زیادی دارد
  • ایجاد فضایی مدرن و آرامش بخش 

اگر قصد یک تغییر اساسی و تحول بزرگ در دکوراسیون خود را دارید میتوانید با دکوراسیون سایروس تماس بگیرید.

ویژگی‌های سقف کشسان

ازآنجاکه این سقف‌های آسمان مجازی ضد رطوبت و آب می‌باشند به‌سادگی می‌توان آن‌ها را در مکان‌هایی مثل استخر و سونا و حتی سرویس‌های بهداشتی و حمام منازل نیز نصب نمود. جنس به‌کاررفته در تولید سقف کشسان در اصفهان به‌گونه‌ای است که از رشد باکتری‌ها در آن جلوگیری می‌نماید و بهترین عایق صوت و حرارت نیز به شمار می‌رود.

با این تفاسیر شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که سقف‌های کاذب کشسان بهترین گزینه برای سقف خانه یا محل کار شما به شمار می‌روند.

  • این سقف‌ها محدودیتی برای نصب در مکان‌های مختلف ندارند.
  • سازگاری با هر شرایطی
  • عدم رشد باکتری
  • عایق صوت و حرارت
  • ضد رطوبت 

تمامی این ویژگی‌های بی‌نظیر این سقف‌ها را برترو جذاب تراز سقف‌های کاذب دیگر کرده زیرا سایرسقف‌های کاذب  قادر به ایجاد شرایط مناسب نیستند.

مهم ترین اهداف سایروس:

همانا احترام به مشتری، ارائه خدمات برتر،استفاده از جدیدترین متدها و استاندارد ها در آموزش،طراحی و ارائه بهترین قیمت سقف کشسان،چوب و رزین اپوکسی، دیوارپوش و …  و همین طور نصب کابینت در اصفهان در سبک های کابینت کلاسیک در اصفهان؛ کابینت مدرن در اصفهان؛ کابینت ممبران در اصفهان؛کابینت های گلاس در اصفهان و کابینت پیش ساخته است که به لطف الهی توانسته‌ایم در زمینه رضایت بیشتر مشتریان و هنرجویان گرامی موفق باشیم.

× در واتساپ صحبت کنیم